teisipäev, 23. detsember 2008

Keskipäkapikud otse Lapimaalt!

Jõulud on ikka olnud ajad, kus ollakse perega koos – selles suhtes ei erine ka mina teistest.

Küll aga otsustasime sel aastal Raivo Tammusega, et jagame oma jõulurõõmu ka teistega. Nii võiski täna Väike-Maarjas näha siblimas ja häid sõnu soovimas Keskipäkapikke ehk päkapikk Siret ja päkapikk Raivo jagasid alevikus piparkooke ja komme. Usun, et suutsime naeratuse suule tuua ligi paarisajal inimesel ning seda oli tõsiselt meeldiv näha.


Soovin kõikidele Väike-Maarja valla elanikele kauneid ja rahulikke jõule! Kallistagem ja hoidkem üksteist!PS! Teised päkapikud sosistasid mulle Lapimaal, et kõik Väike-Maarja valla elanikud on sel aastal head lapsed olnud ning jõuluvana tuleb sel aastal meie kõigi juurde.4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

vahva, küll need keskerakonna noortekogu tüdrukud ja poisid on ikka toredad. Häid jõule ka teile kõigile!

Anonüümne ütles ...

Minu arust on see kommide jagamine tore, aga kuidagi tundub see ka sellise valmiskampaania varase algusega.Näitate, et keskerakond see hoolib ja peab meeles inimesi.Võib ju see nii olla, aga.. sajast prosendist nii kuuskümmend protsenti tundub oma kasu püüdlik.

Anonüümne ütles ...

ka minule jaotati komme ja minule see kuidagi valiskampaania maiku suhu ei jätnud. Jagajatel ei olnud mitte kuskil silti küljes, et nad olid Keskerakonnast.
Toredad noored inimesed lihtsalt soovisid häid jõule!

Anonüümne ütles ...

Kurrt, kesik ei saa tore inimene olla..